24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۲:۴۳:۴۱
کد مطلب:  871942
بازدید معاون آموزش متوسطه استان از مرحله استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش

داود بهرامی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان از مرحله استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، مرحله استانی هفدهمین دوره مسابقات علمی-کاربردی شاخه کاردانش با برگزار گردید.

داود بهرامی در حاشیه بازدید از روند برگزاری این دوره از مسابقات گفت: هدف از مسابقات، بروز خلاقیت های علمی و عملی هنرجویان، تقویت روحیه رقابت پذیری و رقابت جویی، معرفی میزان توانمندی های هنرجویان شاخه کاردانش به جامعه، اشاعه فرهنگ کار و مهارت آموزی و بهبود کیفیت آموزش های مهارتی می باشد.

وی افزود: هفدهمین دوره مسابقات علمی-کاربردی شاخه کاردانش در سطوح منطقه ای، استانی و کشوری و در دو بخش تئوری و عملی اجرا می شود که شرط ورود به مرحله  عملی نیز اخذ بالاترین نمره توسط شرکت کنندگان در بخش تئوری می باشد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان ادامه داد: در این دوره از مسابقات هنرجویان استان در مرحله منطقه ای در 24 رشته و با آمار بالغ بر یک هزار و 600 نفر به رقابت پرداختند.

بهرامی با اشاره به راه یابی 205 نفر به مرحله تئوری استانی ابراز داشت: بعداز برگزاری آزمون تئوری استانی نیز تعداد 117 هنرجو به مرحله عملی استانی راه یافته اند که از امروز بخش عملی این مسابقات در حوزه های انتخابی در حال اجرا می باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: از 117 هنرجویی که در بخش عملی مرحله استانی رقابت می کنند تعداد 74 نفر در24 رشته به مرحله تئوری کشوری را ه پیدا خواهند کرد.

وی ضمن اشاره به برگزاری مرحله تئوری کشوری در تاریخ نوزدهم آبان ماه سال جاری گفت: در هر رشته در کل کشور، 6 نفر که حداقل 50% نمره  و بالاترین نمره را اخذ کرده باشند به مرحله عملی کشوری راه پیدا می کنند.

بهرامی متذکر شد: مرحله نهایی این مسابقات نیز در پاییز سال جاری و باشرکت کلیه راه یافتگان از سراسر کشور به میزبانی استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

        

به اشتراک بگذارید :