21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ ۰۷:۳۵:۴۱
کد مطلب:  H8SBMDcs
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اولین دیدار در سال جدید با کارکنان:
حوزۀ منابع انسانی، مهم ترین بستر برای اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ساعاتی پیش، در آغازین روزهای سال نو به دیدار و گفتگو با کارکنان و مدیران مناطق 20 گانۀ این اداره کل پرداخت.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دیدار مدیر کل، اعضای شورای معاونین و کارکنان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در نمازخانۀ این اداره کل برگزار شد.

علیرضا کمرئی، در این دیدار، ضمن تبریک سال نو به کارکنان گفت: آموزش و پرورش شرایط دشواری را جهت اصلاح و بهبود وضعیت سازمان خود، به ویژه در حوزۀ منابع انسانی در دو سال اخیر پشت سر گذاشته است و بحمدلله توفیقات چشم گیری را نیز در این زمینه داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: حوزۀ منابع انسانی، مهم ترین بستر برای اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش است.

وی گفت: وقتی گفته می شود آموزش و پرورش حدود 98 درصد اعتبارات خود را صرف هزینه های پرسنلی می کند، لذا اگر قرار باشد بستری برای تمرکز در جهت اقتصاد مقاومتی انتخاب و برای آن برنامه ریزی شود، بی تردید حوزۀ منابع انسانی، مهمترین آن خواهد بود.

وی اصلاح و سازمان دهی مجدد منابع انسانی، تلاش برای تقویت انگیزه و افزایش بهره وری نیروی انسانی، سیاست های توزیع مناسب و اصولی در زمینۀ نیروی انسانی را از مقولاتی دانسته که می تواند مستقیماً با اقتصاد مقاومتی هم راستا باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: میدان داری فعالیت های اداری و آموزشی استان را مناطق آموزشی، مدیران و معلمان بر عهده دارند و خوشبختانه، همدلی و همزبانی کارکنان و فعالیت تیمی در سطح مدارس، مناطق و استان، سبب شد علیرغم تنگناهای جدی در حوزۀ منابع انسانی و فضاهای فیزیکی، به ویژه در این استان، سال مالی گذشته به خوبی سپری شود.

وی اظهار امیدواری کرد: سال 95 با گشایش های مالی، در جهت پرداخت به هنگام مطالبات معلمان همراه باشد.

 

به اشتراک بگذارید :