3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۲:۳۰:۴۵
کد مطلب:  871285
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
انضباط مالی و مدیریت صحیح منابع باید همیشه در دستور کار باشد

نشست هم اندیشی کارشناسان بودجه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با کارشناسان بودجه مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی 99-98 در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک ابر سیستم بسیار گسترده می باشد ، تاکید کرد: انضباط مالی ، مدیریت منابع و جلوگیری از هزینه های اضافی باید در دستور کار جدی ادارات قرار گیرد ، چرا که در اینصورت با یک هرج و مرج و بی برنامه گی به اهداف مورد نظر نظام تعلیم و تربیت دست نخواهیم یافت.

 

وی با تاکید بر اینکه اشراف بر قوانین و مقررات برای کارشناسان بودجه و مالی مناطق بسیار ضروری است ، تصریح کرد: اشراف به قوانین و مقررات سبب می گردد که نه تنها تخلفی صورت نگیرد بلکه حقوق آموزش و پرورش توسط دیگر نهادها ضایع نگردد ، لذا باید آموزش های لازم در این زمینه شکل گیرد .

بهارلو ادامه د اد: در برخورد با ارباب رجوع و تکریم آنها نباید فراموش کنیم که قبل از هر چیز نقش ما تربیتی است و لذا باید ادبیات ما هم متفاوت باشد و منزلت فرهنگی و اجتماعی دستگاه تعلیم و تربیت همیشه مد نظر قرار گیرد.

 این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که حفظ مالکیت دارایی های آموزش و پرورش از اولویت های بسیار مهم ماست ، خاطرنشان کرد: در حفظ و نگهداری املاک و دارایی های آموزش و پرورش حساسیت بالایی داریم و به هیچ وجه با از دست دادن و واگذاری آنها موافق نیستیم.

 

به اشتراک بگذارید :