20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۱۰:۰۷:۵۰
کد مطلب:  871066
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری آزمون انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به حرکت در مسیر  تحقق نظام مدرسه محوری و  اصل شایستگی در فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس اظهار داشت:اولین دوره آزمون حضوری - الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران به طور هماهنگ راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 98/3/28  و طی سه مرحله در مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران با حضور ناظران استانی در کلیه مناطق برگزار گردید .

وی افزود: در این آزمون 1 هزار و 150 نفر در یک رقابت علمی فشرده و نزدیک ، داشته های علمی خود را در خصوص مدیریت مدرسه و فرآیند های حاکم بر آن آزمودند.

صیدلو با تاکید بر اینکه تمام مراحل انتخاب و انتصاب مدیران در کلیه مناطق با جدیت پیگیری شود تا منجر به شناسایی و انتخاب شایسته ترین افراد برای پست مدیریت مدارس گردد، تصریح کرد: مدیر مدرسه از ارکان اصلی مدرسه است که با پویایی و خلاقیت خود می تواند نقش فوق العاده تاثیر گذاری در روح حاکم بر مدرسه و فضای آن داشته باشد .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم ماحصل همگی این تلاش ها منجر به شناسایی و انتخاب افراد شایسته و تاثیر گذاردر حوزه تعلیم و تربیت گردد.

گفتنی است ، در حاشیه برگزاری این آزمون محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به همراه یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور در منطقه کهریزک از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :