1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۰۹:۳۸:۴۲
کد مطلب:  871019
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
برگزاری  جلسات به شکل ویدئو کنفرانس در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری  جلسات به شکل ویدئو کنفرانس در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسین سنجری معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت: اجرای جلسات به شکل ویدئو کنفرانس، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، آشنایی کارکنان با کاربرد های فناوری اطلاعات و کاهش تردد غیر ضروری را به همراه خواهد داشت .

وی با اشاره به اینکه در سه ماهه اول سال 98، تعداد 25 جلسه ویدئو کنفرانس استانی و کشوری برگزار شده است، تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی های مستمر و تلاش و فعالیت های اداره فناوری اطلاعات ، اقدامات مناسبی صورت گرفته است که می توان به  تجهیز سخت افزاری و نرم افزاری  در زمینه ویدئو کنفرانس و تخصیص اتاق  مختص ویدئو کنفرانس اشاره نمود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه  از ابتدای سال جاری در عرض کمتر از  سه  ماه  25 ویدئوکنفرانس به مدت 2 هزار و 300 دقیقه به شکل  استانی و کشوری انجام شده است که در نوع خود کم نظیر است، تصریح کرد: در همین راستا از  تردد 300 نفر که مخاطبین جلسات بوده اند جلوگیری شده است که خود کاهش هزینه، صرفه جویی در وقت و  کاهش خطرات احتمالی برای کارکنان مانند تصادفات را به دنبال دارد.

شایان ذکر است سیاست گذاری و  فرهنگ سازی در خصوص ویدئو کنفرانس از سالهای گذشته در اداره کل دنبال شده است که امسال با شتاب بیشتری آماده سازی بستر ها و زیر ساختهای آن در حال جریان است.

 

به اشتراک بگذارید :