24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۰۹:۲۳:۳۸
کد مطلب:  870994
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در کهریزک:
کیفیت بخشی و ایجاد فضای امیدبخش از اهم فعالیت های کانون ها می باشد

با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش، نشست هم اندیشی مسئولین و مدیران قطب یک کانون های فرهنگی تربیتی کشور در کانون فاطمیه(س) باقرشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  شهرستان های استان تهران، رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران کانون ها به عنوان رؤسای این مراکز باید با علاقه و انگیزه در جهت رشد و پیشرفت هر چه بیشتر  کانون ها گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه این جلسات و نشست ها بهترین فرصت برای هم اندیشی، مشورت کردن و استفاده از نظرات و تجربیات یکدیگر است ، تاکید کرد: کیفیت بخشی و ایجاد فضای امیدبخش از اهم فعالیت های کانون ها می باشد، که باید با فراهم آوردن این فضا، نشاط و انگیزه را برای جذب دانش آموزان بیش از پیش فراهم آوریم.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: استفاده از ظرفیت های موجود از دیگر مواردی است که باید با برنامه ریزی و دقت هر چه تمام از آن به نحو مطلوب استفاده کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه کانون ها  باید مکانی مناسب برای شکوفایی و همچنین شناسایی استعدادهای دانش آموزان باشد ، تصریح کرد:  باید با  برنامه ریزی و بینش مدبرانه برای جذب دانش آموزان  تلاش کرد.

رمضانی تاکید کرد: مدیران و نیروی انسانی که در کانون ها فعالیت می کنند باید علاوه بر علاقه مند بودن، دغدغه مند نیز باشند تا بتوانند دلسوزانه و با انگیزه بیشتر در این مراکز کار خود را انجام دهند.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: باید با  برنامه ریزی دقیق و هم اندیشی در جهت پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت از آن چه که در توان داریم دریغ نکینم.

 

به اشتراک بگذارید :