21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۰۸:۳۹:۳۵
کد مطلب:  870935
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
برگزاری جلسات کارگروه سرمایه انسانی و بازدید های ساماندهی

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری جلسات کارگروه سرمایه انسانی و بازدید های ساماندهی به شکل مستمر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  در این بار گفت: پایش و نظارت بر  شاخصهای کمی و کیفی در خصوص ساماندهی بهینه فضا، نیروی انسانی و دانش آموز در اولویت اصلی  پروژه مهر سال تحصیلی 99-98 قرار دارد.

وی  با اشاره بهو برنامه ریزی های صورت گرفته در این راستا اظهار داشت:  فرایند پروژه مهر ، مسئولیت کارگروه ساماندهی پروژه مهر 98 بر عهده گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش می باشد و  مقررشده است با تدوین شاخص های کمی و کیفی در راستای ساماندهی بهینه فضا ، نیروی انسانی و دانش آموز از مناطق و مدارس بازدیدهای مستمر و تخصصی صورت گیرد.

سنجری با تاکید بر برنامه ریزی های انجام شده توسط ادارات مختلف معاونت پژوهش ، این استان تصریح کرد: امیدواریم در سال تحصیلی پیش رو کمترین چالش را در زمینه نیروی انسانی و فضاهای آموزشی داشته باشیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: البته با توجه به نیاز به مشارکت واحد های مختلف اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مناطق، همکاری و مساعدت  این بخشها در راستای فراهم نمودن مهری پر نشاط برای دانش آموزان ضروری است.

 

شایان ذکر است که همه ساله  چند ماه قبل از آغاز سال تحصیلی برنامه ریزی های لازم جهت آماده سازی  مدارس در  ابعاد مختلف نیروی انسانی، فضا و تجهیزات  برای استقبال از معلمان و دانش آموزان  صورت می گیرد.

به اشتراک بگذارید :