24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ ۱۶:۳۱:۵۷
کد مطلب:  S2rZAZgX
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:
آموزش و پرورش با اجرای سیاست ساماندهی منابع انسانی گام بلندی در تحقق نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی برداشته است

دکترحسینی:آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید با اجرای دقیق سیاست ساماندهی منابع انسانی و مدیریت هزینه در راستای نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل از سوی رهبری نظام جمهوری اسلامی گام بلندی برداشته است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی،دکتر سید جواد حسینی در دیدار نوروزی با جمعی از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به سنت نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: هم اکنون خوشحالم اعلام نمایم آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید با اجرای دقیق سیاست ساماندهی منابع انسانی به عنوان یکی از مهمترین اولویت های کاری در تحقق منویات مقام معظم رهبری پیشتاز بوده و امسال تلاش خواهد کرد این رویکرد را شتاب و عمق ببخشد.

وی همچنین سنت نوروز  را ناشی از ذکاوت فرهنگ و تمدن ایرانی دانست و اضافه کرد: نوروز سنتی اجتماعی و رشد دهنده جامعه انسانی است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به مقاله منتشر شده خویش با عنوان" گذر جامعه شناختی به کارکردهای پنهان و آشکار،مناسب و نا مناسب سنت عید نوروز در ایران" گفت: افراد دارای دو سن "تقویمی و انسانی" اند که در برخی سن تقویمی رشد یافته و در برخی سن انسانی،آنانی که سن انسانی شان از سن تقویمی شان پیشی گرفته است در هنگامه هایی از زندگی دچار جهش تحولی شده اند که در تاریخ فرهنگ ایرانی چنین شخصیت هایی کم نیستند.

دکتر سیدجواد حسینی افزود: ماه میارک رمضان، سفر حج و نیز نوروز هنگامه های تغییر و جهش سن انسانی افراد است و نوروز و بهار فرصتی دیگر برای ارتقاء سن انسانی" است.

گفتنی است: در این دیدار معاونین مدیرکل، روسای ادارات داخلی، کارشناس مسئولان و کارشناسان حضور داشتند، همچنین مدیرکل محترم به همراه جمعی از مشاورین با حضور در محل کار کارکنان از نزدیک سال نو را تبریک گفتند.

به اشتراک بگذارید :