24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ ۰۸:۱۹:۴۵
کد مطلب:  870892
سرپرست وزارت آموزش و پرورش:
اجرای نظام رتبه بندی ، یکی از ضروریات وزارت آموزش و پرورش است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مهم‌‎ترین مأموریت در دوره سرپرستی‌ وزارت آموزش و پرورش اجرای دقیق پروژه مهر است، گفت:  اجرای نظام رتبه بندی ، یکی از ضروریات وزارت آموزش و پرورش است.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، سید جواد حسینی ، در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت با اشاره به آخرین سوابق خود در وزارت آموزش و پرورش، عنوان کرد: مدیر کلی آموزش و پرورش خراسان رضوی آخرین سمت بنده در آموزش و پرورش بود که البته همزمان در همین دوره مسئولیت 10 دبیرخانه کشوری را نیز به عهده داشتم.

 

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم برای اجرای کامل نظام رتبه بندی از اعتبارات بیشتری متناسب با ظرفیت‌های دولت استفاده کنیم، اجرای نظام رتبه بندی را یکی از ضروریات وزارت آموزش و پرورش برشمرد.

 

حسینی با اشاره به حضورش در کمیسیون آموزش، گفت: در این نشست فقط جهت‌گیری‌ها را مطرح کردم و در حال حاضر بر روی تدوین برنامه‌ای عملیاتی متمرکز هستیم.

 

وی با یادآوری اینکه مهم‌ترین مأموریتی که برای دوران سرپرستی تعریف شده اجرای درست پروژه مهرماه است، اضافه کرد: تبلور اقداماتی که در آموزش و پرورش انجام می‌گیرد در پروژه مهر بوده که برنامه‌ریزی‌ها برای آن در دست اقدام است.

 

حسینی تأکید کرد: از سوی دیگر با توجه به اینکه فصل بودجه ریزی است، تلاش خود را برای جذب اعتبارات بیشتر برای حوزه آموزش و پرورش در دست اقدام داریم.

 

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نخستین نشستش با نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: نمایندگان عمیقاً به مسائل آموزش و پرورش آشنا هستند و تلاش خواهیم داشت در جهت حل این مسائل گام برداریم.

 

به اشتراک بگذارید :