20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ ۱۳:۵۹:۵۵
کد مطلب:  870597
پایتخت معنوی ایران اسلامی در انتظار میزبانی شایسته از رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی خواهر سراسر کشور
جلسه ستاد سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی خواهر سراسر کشور برگزار شد

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، جلسه ستاد سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی خواهر سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، جلسه ستاد سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی خواهر سراسر کشور با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون تربیت بدنی و سلامت این اداره کل، جمعی از مسئولین استان و معاونین و مسئولین کمیته های اجرایی این رقابت ها در دفتر مدیرکل برگزار شد.

قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه گفت: واگذاری میزبانی سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی تربیت بدنی خواهر سراسر کشور نشان از توانمندی و اعتمادی که وزارت آموزش و پرورش به تیم تربیت بدنی استان دارد و پاسخ به این اعتماد قطعاً برگزاری مطلوب رقابت ها در تمامی جوانب است.

وی با اشاره به زمان برگزاری این رقابت ها اظهار کرد: همزمانی این رقابت ها با دهه کرامت و میلاد با سعادت ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام فرصت مغتنمی است که باید از آن نهایت استفاده را نمود و تمامی برنامه های فرهنگی با محوریت فرهنگ رضوی برنامه ریزی گردد.  

خدابنده در ادامه بیان کرد: میزبانی مسابقات و برنامه های ملی، برای ما آورده های علمی، اجرایی دارد که به تجربه، علم و توانمندی ما اضافه خواهد شد و این تجارب در توانمندی همکاران بسیار موثر بوده و باید به عنوان یک فرصت دیده شود تا شایستگی ها نشان داده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضویتوجه به مدرسه محوری را جزو اولویت های اساسی عنوان کرد و گفت: نسبت به تکریم معلمان تربیت بدنی و شرکت کنندگان در جشنواره اهتمام ویژه ای داشته باشید و در کنار برگزاری رقابت ها حتماً به ارائه خدمات جنبی از قبیل اردویی، گردشگری و سیاحتی توجه شود و از تمامی پتانسیل استان استفاده گردد.

قابل ذکر است در ادامه صفدر سلطانی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی هدف از برگزاری این رقابت ها را  ارتقاء توانمندی ها و صلاحیت های حرفه ای معلمان در راستای کیفیت بخشی ساعت درس تربیت بدنی عنوان کرد و افزود: این رقابت ها، فعالیتی آموزشی تخصصی در راستای وظایف و مسئولیت های معلم تربیت بدنی و آموزگاران پایه ای که درس تربیت بدنی را تدریس می کنند، است.

وی تصریح کرد: این رقابت ها در حیطه علمی و عملی  معلمین تربیت بدنی در هفت گروه سنی و آموزگاران پایه در سه گروه سنی در سه سالن ورزشی به اجرا گذاشته می شود.

گفتنی ست در ادامه جلسه نیز اعضای ستاد، دیدگاه ها و نظرات خود را در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر این رقابت ها بیان نموده و بر استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت های استان تاکید نمودند.

به اشتراک بگذارید :