21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۶:۰۴:۱۷
کد مطلب:  869979
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران درسومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
 باید در حفظ سرمایه های اجتماعی خود تلاش کنیم

سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به ایام اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان گفت: رابطه دانش آموزان و مدرسه به هیچ وجه نباید قطع شود و مدیران مدارس باید از این فرصت در جهت پرداختن به علاقه مندی های دانش آموزان استفاده نمایند.

 

وی آسیب های اجتماعی را یکی از خطرهای بزرگ در کمین دانش آموزان دانست و افزود: امروز خطر آسیب های اجتماعی بسیار جدی است و مسائلی جوانان و فرزندان این سرزمین را تهدید می کند که هرگز نباید از آنان غافل شد.

حسن بیگی با تاکید بر اینکه دانش آموزان امانت هایی در دستان آموزش و پرورش هستند ، تصریح کرد : باید از فرزندان این سرزمین در برابر خطرات مراقبت کنیم و فراموش نکنیم که اولویت اول ما در جامعه باید فرهنگ و مسائل مربوط به دانش آموزان باشد.

 

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حفظ سرمایه های اجتماعی خود ، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و باید تلاش کنیم همچون گذشته زمینه های مشارکت جدی  مردم در تعیین سرنوشت خود را فراهم آوریم .

 

به اشتراک بگذارید :