24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۴:۵۱:۳۱
کد مطلب:  869955
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98:
موانع توسعه باید از مسیر آموزش و پرورش برداشته شود

سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این نشست ضمن گرامی داشت یاد و خاطره محمدرضا حافظی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت: همانند این مردان بزرگ اتفاقی ظهور نمی کنند و قطعا پشت تربیت آنها حرکتی بزرگ صورت گرفته است که چنین برکاتی را به همراه داشته اند .

وی با اشاره به اینکه 30 درصد از مدارس کل کشور به دست خیرین مدرسه ساز ساخته شده است ، اظهار داشت : این نشان از یک حرکت عظیم فرهنگی است که چراغ آن را دکتر حتافظی روشن نمود و فقدان این انسان وارسته جامعه بزرگ فرهنگیان را اندوهگین ساخت.

صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون مسائل حوزه تعلیم و تربیت در شهرستان های استان تهران گفت: کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی به شدت این استان را در شرایط سخت و بحرانی قرار داده است .

این مقام مسئول با تاکید بر پیچیدگی های مسائل آموزشی در این استان ، تصریح کرد: سیاست گذاری های اشتباه در نقل و انتقالات سبب گردیده بود تا نیازهای این استان با مشکلات دو چندانی روبرو شود که با نشست مشترک با مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش تصمیم های مطلوبی در این زمینه اتخاذ گردید .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به کمبود بیش از 10 هزار کلاس درس در این استان خاطرنشان کرد: کلیه مدیران استانی باید موانع را از مسیر توسعه آموزش و پرورش در این استان برداشته و در جهت جبران کمبودهای فضای فیزیکی تعلیم و تربیت در این استان آموزش و پرورش را یاری نمایند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :