0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۲۰:۰۲:۰۰
کد مطلب:  869740
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان انجام شد:
صعود 250 فرهنگی استان گیلان به ارتفاعات شهرستان ماسال

همایش کوهنوردی فرهنگیان استان گیلان با حضور نادر جهان آرای با شرکت 250 نفر از فرهنگیان ، به ارتفاعات سؤَچاله شهرستان ماسال برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به منظور ارتقای سلامت و تندرستی و افزایش تحرک فیزیکی همکاران، همایش کوهپیمایی فرهنگیان استان گیلان با حضور بیش از 250 نفر در منطقه ییلاقی سؤَچاله ماسال برگزار شد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان در حاشیه این کوهپیمایی با تقدیر از میزبانی شایسته شهرستان ماسال و همچنین عوامل برگزاری این همایش، گفت: با ارتقای توانایی های همکاران و افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین آنها می توان به تحقق اهداف و آرمان های آموزش و پرورش کمک کرد.

جهان آرای اظهار داشت: برگزاری همایش های متنوع علمی، بهداشتی و ورزشی می‌تواند به بالا بردن توانایی های همکاران فرهنگی برای تلاش و کوشش مستمر و خستگی ناپذیر در عرصه های مختلف کمک وافری نماید و آنان را برای تاثیرگذاری بیشتر در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور آماده سازد.

گفتنی است همایش کوهنوردی فرهنگیان از ساعت 11 صبح آغاز شد و حاضران  مسیر 8 کیلومتری ییلاق تلارگاه به سمت ارتفاعات سؤَچاله در زمان بیش از دو ساعت پیمودند. 

به اشتراک بگذارید :