1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۱۰:۰۵:۲۳
کد مطلب:  869596
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
1 هزار و 150 نفر متقاضی شرکت در طرح انتخاب و انتصاب مدیران در شهرستان های استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حضور 1 هزار و 150 نفر متقاضی شرکت در طرح انتخاب و انتصاب مدیران درمناطق 21 گانه  شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: برنامه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در راستای سیاست های مدرسه محوری بصورت هماهنگ در شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

وی ضمن تقدیر ازحضور کلیه متقاضیان در این طرح اظهار داشت: 1 هزار و 150 نفر متقاضی شرکت در طرح انتخاب و انتصاب مدیران درمناطق 21 گانه  شهرستان های استان تهران ثبت نام نموده اند که بیشترین تعداد متقاضی مربوط به شهرستان اسلامشهر بوده است.

صیدلو با تاکید بر این که این آزمون  بصورت آنلاین در 29 مرکز در شهرستان های استان تهران برگزار خواهد شد ، تصریح کرد: آزمون حضوری _ الکترونیکی برنامه انتخاب و انتصاب مدیران در مورخ  سه شنبه 28 خرداد ماه در سه گروه از ساعت 9 صیح آغاز می گردد و طبق زمانبندی پیش بینی شده در ساعت 17 به پایان خواهد رسید.

این مقام مسئول  با اعلام حضور ناظرین استانی در مراکز در نظر گرفته شده در سطح مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ، خاطرنشان کرد: با همکاری روسای مناطق و عوامل اجرایی تلاش بر آن شده است تا شرایط مطلوب برگزاری آزمون جهت همکاران محترم فرهنگی فراهم گردد.

 

به اشتراک بگذارید :