20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ ۰۹:۳۴:۲۴
کد مطلب:  869555
با کسب 17رتبه برتر کشوری
درخشش دانش آموزان استان اصفهان در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خورشید ولایت

جشنواره بین المللی خورشید ولایت مجموعه ای از مسابقات فرهنگی و هنری است که برای نهمین سال پیاپی توسط بنیاد فرهنگی آستان قدس رضوی و با همکاری معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش و چند نهاد و موسسه دیگر با موضوع امام رضا(ع) ،معرفت و زیارت اجرا می شود.

بنا بر اعلام دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خورشید ولایت، دانش آموزان استان اصفهان با کسب 17 رتبه برتر در رشته های مختلف پس از استان خراسان رضوی بیشترین رتبه ها را از آن خود کردند.

جشنواره بین المللی خورشید ولایت مجموعه ای از مسابقات فرهنگی و هنری است که برای نهمین سال پیاپی توسط بنیاد فرهنگی آستان قدس رضوی و با همکاری معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش و چند نهاد و موسسه دیگر با موضوع امام رضا(ع) ،معرفت و زیارت اجرا می شود.

شایان ذکر است کلیه دانش آموزان و همکاران فرهنگی دوره های مختلف تحصیلی داخل و خارج از کشور در رشته های دلنوشته،نقاشی، خوشنویسی، داستان،شعر، وبلاگ،عکس و فیلم کوتاه و سرود می توانند شرکت کنند.

مراسم اختتامیه و دیافت جوایز منتخبین روز 16 مردادماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

نتایج دانش آموزان و فرهنگیان استان اصفهان شرکت کننده در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خورشید ولایت

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ناحیه /منطقه

دوره تحصیلی

نام مدرسه

رشته

1

مهران یوسفی دارانی

اصفهان

فریدن

متوسطه اول

عمار

وبلاگ

2

امیرحسین قربانی

اصفهان

نجف آباد

ابتدایی دوره اول

شهید یوسف

نقاشی

3

آسیه مرتضایی

اصفهان

بن رود

ابتدایی دوره دوم

شکوه

نقاشی

4

سپیده پانته آ

اصفهان

ناحیه 3

ابتدایی دوره اول

عدالت

دل نوشته

5

محمد جواد خدادادی

اصفهان

نجف آباد

ابتدایی دوره اول

شهید حری

دل نوشته

6

مریم قربانی

اصفهان

نجف آباد

ابتدایی دوره دوم

حضرت رقیه (س)

دل نوشته

7

سمیرا بهراستی

اصفهان

نجف آباد

متوسطه دوم

شهید ابراهیم شمس

دل نوشته

8

محدثه صالحی

اصفهان

نجف آباد

متوسطه دوم

شهید ابراهیم شمس

دل نوشته

9

دانیال بیگی

اصفهان

نجف آباد

ابتدایی دوره دوم

دانش

خط تحریری

10

مینا اسحاقیان

اصفهان

نجف آباد

متوسطه اول

امام حسن (ع)

خط نستعلیق

11

محمد محمدی ارانی

اصفهان

نجف آباد

متوسطه دوم

علامه مفید

خط نستعلیق

12

فایزه میرزایی

اصفهان

نجف آباد

متوسطه دوم

شهید سالدورگر

خط نستعلیق

13

علیرضا آقابابایی

اصفهان

خوانسار

متوسطه دوم

نمونه آزادگان

خط نستعلیق

14

سیدرضا مویدی

اصفهان

نجف آباد

متوسطه دوم

امام صادق(ع)

شعر

15

ستایش گرگ یراقی

اصفهان

ناحیه5

متوسطه اول

امام محمد باقر(ع)

داستان

16

گروه سرود

اصفهان

ناحیه 3

متوسطه اول

شهید احسانی

سرود

17

مهدی احمدی

اصفهان

فریدن

همکار فرهنگی

عمار

دل نوشته

 

 

به اشتراک بگذارید :