24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۰۹:۲۱:۱۰
کد مطلب:  869524
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات مطرح کرد؛
90 درصد داوطلبان آزمون مدارس پایه هفتم و دهم موفق به تکمیل مراحل ثبت‌نام‌شده‌اند

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات اظهارکرد: امسال برای اولین بار آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان در دوپایه هفتم و دهم به‌طور هم‌زمان برگزار می‌شود و برای دریافت کارت آزمون ورودی پایه هفتم سایت hoosh.medu.ir  و پایه دهم سایت http://azmoon.medu.ir   اختصاص داده‌شده است. خانواده‌ها به دلیل ورود اشتباه به نشانی سایتی که مربوط به پایه فرزندشان نیست در چاپ کارت ورود به جلسه آزمون دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، مهدی شرفی با اشاره به مشکلات پیش‌آمده در ثبت‌نام اینترنتی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان، اظهار کرد:همکاران با تلاش فراوان به دنبال حل کردن مشکلات مربوط به سامانه هستند و خوشبختانه تا امروزبیش از ٩٠درصد داوطلبان موفق به پرداخت وجه ثبت‌نام‌شده‌اند و این آمار نشان می‌دهد که اولیا و دانش آموزان موفق به انجام فرایند ثبت‌نام‌شده‌اند.

 

وی افزود: تمام اطلاعات مربوط به فرایند ثبت‌نام با جزییات کامل در سیستم ثبت‌شده است و چنانچه انتخابی نمایش داده نمی‌شود به این دلیل است که در هنگام انجام فرایند ثبت‌نشده است و یا پس از فرایند ثبت در هنگام ویرایش لغو شده است.

 

شرفی با اشاره به ثبت مشخصات داوطلبان از سامانه ستاد و ثبت‌احوال، تصریح کرد: تا قبل از تأیید نهایی امکان ویرایش و تغییر در اولویت‌ها وجود دارد.

 

وی تأکید کرد: آخرین گام در فرایند ثبت‌نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، مرحله تأیید نهایی است و تا زمانی که تأیید نهایی صورت نگیرد کارت دریافت نشده و اجازه چاپ داده نخواهد شد و البته قبل از تأیید نهایی باید ویرایش و پرداخت انجام‌گرفته باشد.

 

شرفی بابیان اینکه پاسخگویی پشتیبانی در زمان ثبت‌نام فعال بوده است، گفت: دانش آموزان و اولیا درصورتی‌که در فرایند ثبت‌نام و دریافت کارت با مشکلی روبه‌رو شدند با شماره تلفن ٨۶٠۴٣٠٨۴تماس بگیرند.

 

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات در پایان گفت: به ازای هر بار ویرایش یک رسید به داوطلب داده می‌شود و امکان دارد داوطلب به دلیل انجام چندین بار فرایند ویرایش، رسیدهای مکرر داشته باشد که اطلاعات موجود در سامانه و آنچه بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمایش داده می‌شود، ملاک و اطلاعات نهایی خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :