23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۰۷:۴۶:۴۶
کد مطلب:  869381
محمد زاده معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سواد بیان داشت
در تهیه گزارش ها بیشتر جنبه تحلیلی علت یابی شود ومسایل و مشکلات سواد آموزی و راهکارهای کاربردی برای رفع آنها ارایه گردد.

هفتمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان در خصوص بررسی گزارش دستاورد ها ،مسایل و مشکلات و انتظارات استان همدان تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی محمد زاده معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سواد آموزی در این جلسه از زحمات 22 ماهه آقای بطحایی که در مسند وزارت آموزش و پرورش خدمات ارزشمندی انجام داد تشکر نمود و همچنین از حسن انتخاب رئیس محترم جمهوری برای آقای حسینی به عنوان  سرپرست وزارت آموزش وپرورش  قدردانی  و ابراز امیدواری کرد  با همکاری دولت و مجلس  محترم انشالله ایشان معرفی شوند و رأی لازم را برای این وزارتخانه کسب نمایند.

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در خصوص تفکیک  شدن مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی از دفتر  وزارتی به شکل سابق سرپرستی خود را با حفظ سمت در مسندمرکز امور هماهنگی ، ارتباطات و حوزه وزارتی  موقتی دانست و گفت :امیدوارم هر چه زودتر یک فرد مناسب برای دفتر وزارتی انتخاب و کارهای وزارتی را با جدیت دنبال کند.

این مقام مسئول در ادامه ضمن قدردانی  از گزارش خوب سرکارخانم خـدا بنده لو معاون سواد آموزی استان همدان و همچنین از زحمات  آقای پور داود مدیر کل آموزش و پرورش استان  همدان که سابقه سواد آموزی هم دارد قدر دانی کرد و خواست در شهرستانهائی  که شاخص با سوادی از میانگین کشوری پائین تر است طرح شتاب بخشی تهیه و اجراء شود تا فاصله نرخ با سوادی بین شهرستانهای  استان به یک تعادل نسبی  برسد .

محمد زاده گفت : در تهیه گزارش ها بیشتر جنبه تحلیلی علت یابی شود ومسایل و مشکلات سواد آموزی و راهکارهای کاربردی برای رفع آنها ارایه گردد.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی   به آئین نامه جذب آموزش دهندگان  اشاره کرد و گفت: امیدوارم هر چه زودتراین آئین نامه در هئیت محترم دولت مصوب و به این  سازمان ابلاغ شودتا کارهای اجرایی آن از استانها پیگیری وبه نتیجه برسد .

محمد زاده در پایان سخنان خود در خصوص آئین نامه جذب آموزش دهندگان افزود : سازمان نهضت سواد آموزی تمام تلاشش این بوده که منافع آموزش دهندگان در این آئین  نامه لحاظ شود .

همچنین در  ابتدای جلسه معصومه خـدا بنده لو معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان همدان  گزارشی از دستاورد ها و عملکرد 5 ساله  و همچنین  مسایل و مشکلات و انتظارات این استان را  در جمع مدیران ارائه نمود.

به اشتراک بگذارید :