26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۱۹:۳۰:۲۶
کد مطلب:  869291
فراخوان دریافت آثار
نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس

فرایند طراحی شده برای دریافت آثار صرفاً الکترونیکی و از مسیر سایت جشنواره است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان؛ نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس برگزار خواهد شد. از آنجا که  مدیران و معلمان مدارس دارای تجربه‌های فراوانی هستند که می‌تواند جنبه‌های ارزشمند و مؤثر یا آسیب‌زا و غیرکارآمدی داشته باشد. شناسایی و معرفی تجربه‌ها و ایده‌های موفق، مؤثر و نوآورانه از جمله مهم ترین راهکارهای عملی برای مدارس است تا بتوانند با اطمینان بیشتری فعالیت‌های اجرایی خود را طراحی و اجرا کنند. با وجود همۀ تفاوت‌ها،‌ کمبودها و چالش‌های مربوط به هر مدرسه، موقعیت‌ها، تجربه‌ها و ایده‌هایی وجود دارند که می‌توانند به ارتقا و بهبود کیفیت انجام فعالیت‌ها و به‌طور کلی بهبود عملکرد مدارس منجر شوند. با درک ضرورت‌های شناسایی و معرفی این ایده‌ها و تجربه‌ها، وزارت آموزش‌وپرورش با مشارکت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و کارگروه علمی اقدام به پرپایی جشنوارۀ ملی تجربه‌های موفق مدارس جمهوری اسلامی ایران کرده است. 
 مدیران و معلمان دوره های اول و دوم ابتدایی می توانند با ارسال آثار خود در این جشنوراه شرکت کنند.  مهلت نهایی ارسال آثار 
 31 خرداد 1398 است و از برگزیدگان کشوری جشنواره با اهدای  تندیس جشنواره و  جوایز نقدی و غیر نقدی به نحو شایسته ای تقدیر خواهد شد.
شایان ذکر است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محورهای جشنواره و نحوه ارسال آثار می توانند به سایت دبیرخانه جشنواره به آدرس  fses.sru.ac.ir مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :