24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۱۳:۵۰:۲۳
کد مطلب:  869182
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
افتتاح دفتر مطالعات اقتصادی و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از افتتاح دفتر مطالعات اقتصادی و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: آموزش و پرورش به واسطه ارتباطات گسترده در سطح جامعه از ظرفیت و پتانسیل های بسیار بالایی برخوردار است که باید به شکل جدی تر و کارشناسانه تر از این توان مهم بهره جست .

وی با اشاره به اهداف  گشایش دفتر مطالعات اقتصادی و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: شناسایی ظرفیت های قانونی اقتصادی و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش از مهمترین اهداف این دفتر خواهد بود .

بهارلو شناسایی و دعوت از نخبگان اقتصادی ، اساتید محترم دانشگاه و تشکیل اتاق فکر برنامه ریز محور را از جمله اهداف دیگر این دفتر مطالعاتی دانست و تاکید کرد: جمع آوری ایده های اقتصادی و سرمایه گذاری همکاران محترم فرهنگی، دانش آموزان و معلمان در چهارچوب قانون و در راستای توسعه اقتصادی آموزش و پرورش از مهمترین محورهای مورد توجه در دفتر مطالعات اقتصادی و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خواهد بود.

این مقام مسئول استفاده از تجارب و توانمندی های اتاق بازرگانی و سازمان توسعه و تجارت را از دیگر محورهای مورد نظر در برنامه های این دفتر مطالعاتی دانست و تصریح کرد: حمایت از توانمندی ها و ایده های خلاقانه دانش آموزان که نیازمند سرمایه گذاری در جهت بهره وری و تولید است با معرفی به سازمان های مرتبط و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب از اهداف دیگر این طرح خواهد بود.

بهارلو، بگارگیری طرح های مطالعاتی در خصوص مسائل معیشتی و رفاهی همکاران را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مسکن ، بیمه ، امکانات رفاهی، تورهای سیاحتی و زیارتی و برخورداری از وام های ضروری  مناسب از جمله مواردی است که باید با طرح های نوین مورد ارزیابی قرار گیرد و در جهت رسیدن به بهترین شرایط رفاهی در این مسیر حرکت کرد.

به اشتراک بگذارید :