1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۱۰:۴۸:۰۰
کد مطلب:  868937
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کنترل کیفی و نظارت مستمر یکی از وظایف اصلی مدیران است

صبح امروز نشست شورای نظارت بر مدارس بزرگسالان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در سالن شورای یک این اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه کنترل کیفی و نظارت مستمر یکی از وظایف اصلی مدیران است ، اظهار داشت : هر مدیری در هر سطح و هر جایگاهی از مدیریت باید نقش نظارتی و توجه به بهبود کیفیت مسائل آموزشی و پرورشی را فراموش نکند .

وی با تاکید بر اینکه اگر نظارت مستمر و دقیق بر فعالیت های مدارس بزرگسال نداشته باشیم در آینده با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد ، تصریح کرد: باید با تفویض اختیار به مناطق و تمرکز زدایی از شکل استانی آن ، تلاش کنیم تا نظارت به شکل مستمر بر روند فعالیت های آنان صورت گیرد.

صیدلو، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت پیشگیری جدی در زمینه جعل ، تاکید کرد: قطعا مدارسی که در آنها جعل صورت گرفته است به دلیل عدم نظارت دقیق ما بوده و باید با نظارت و عملکرد دقیق ریشه این فساد را از بن خشکانید.

این مقام مسئول در پایان کنترل دقیق و مستمر مدارس از راه دور را از وظایف جدی روسای مناطق دانست و خاطرنشان کرد: در صورت بروز هر گونه تخلف در این مدارس ، این مدیران مناطق هستتند که باید پاسخگوی غفلت و عدم نظارت خود باشند .

 

به اشتراک بگذارید :