20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ۱۰:۲۹:۴۵
کد مطلب:  868902
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
ثبت نام بیش از 93 درصد دانش آموزان استان در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در چهارمین جلسه کمیته تخصصی ساختار و فناوری های مدیریتی با محوریت ثبت سفارش و توزیع کتب درسی از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، از ثبت نام بیش از 93 درصد دانش آموزان استان در این سامانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان در این جلسه گفت: از مجموع کل دانش آموزان میان پایه استان خراسان رضوی در سال تحصیلی 99-98 در مقاطع مختلف تحصیلی به غیر از دوره متوسطه اول، قریب به 93/31 درصد در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی جهت سفارش کتاب ثبت نام کرده اند.

وی افزود: مجموع کل دانش آموزان میان پایه استان خراسان رضوی که می بایست تا تاریخ 98/03/20 در سامانه ثبت نام می کردند 766 هزار و 258 نفر بود که از این تعداد، 715 هزار و 52 نفر در سامانه فوق ثبت نام کرده اند و تعداد 51 هزار و 206 نفر هنوز در سامانه ثبت نام نکرده اند.

ابری اول تصریح کرد: خوشبختانه در زمینه آمار ثبت نام دانش آموزان در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی در روزهای پایانی جهش بسیار بالا و قابل قبولی داشتیم و با توجه به اینکه در طی چند سال گذشته آموزش و پرورش خراسان رضوی توانسته همواره رتبه اول کشوری را در این زمینه کسب نماید امیدوارم با تلاش و همت مدیران مدارس مجددا به این مهم دست یابیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان یادآور شد: ثبت نام پایه های اول ابتدایی، دهم متوسطه نظری و دهم فنی حرفه ای و کاردانش در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی اینترنتی  www.irtextbook.ir  از تاریخ 23 تیرماه 98 آغاز خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :