26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ ۲۲:۳۰:۰۶
کد مطلب:  868578
به منظور شناسایی ظرفیت ها و محدودیت های مناطق مختلف استان صورت گرفت:
بازدید معاون تربیت بدنی وسلامت از سالن های ورزشی شهرستان املش

با هدف بررسی میدانی از فرصت ها، امکانات و محدودیت های شهرستانها، مناطق و نواحی استان در برگزاری مسابقات ورزشی؛ «امیر سراجی» معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان و و هیات همراه از اماکن ورزشی شهرستان املش بازدید کردند.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان با همراهی محمدی (رییس اداره تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان) و  احمدپور (مدیر آموزش وپرورش شهرستان املش) از سالن های ورزشی «فرهنگیان» و «نرجسیه» این شهرستان بازدید نمودند.

 سراجی معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان در این بازدید با بیان اینکه بهبود شاخص های فضای ورزشی باید در راس برنامه ها قرار گیرد، افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر فعالیت های خوبی در زمینه ورزش و فضاهای ورزشی صورت گرفته است. وی با اشاره به این نکته که  «در مرداد ماه سال جاری، گیلان میزبان 1083 دانش آموز ورزشکار دختر و پسر  در رشته های : شطرنج، بدمینتون و تنیس روی میز  خواهد بود» افزود: در سی و ششمین دوره مسابقات ورزش دانش آموزی پسران و در  دوره سی ام مسابقات دختران 1083 دانش آموز نخبه به همراه 500 داور، مربی و سرپرست تیم ها از سراسر کشور حضور خواهند داشت که این مهم تلاش مضاعف برای ساخت و تجهیز سالن ها و زمین های ورزشی مطلوب در استان را می طلبد.
 

 

به اشتراک بگذارید :