0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ ۱۳:۱۸:۰۴
کد مطلب:  868432
انتصاب رئیس اداره آموزش و پرورش بخش اطاقور

در حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، حبیب عوض خواه به سمت رئیس اداره آموزش و پرورش بخش اطاقور منصوب و از تلاش های آقایان: محمدی و خوشحال در زمان تصدی این مسئولیت، تقدیر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نادر جهان آرای در آیین معارفه رئیس جدید آموزش و پرورش بخش اطاقور که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت های اجرایی توفیقی است که به امانت در اختیار ماست و باید با تخصص و تعهد در ایفای هر چه بهتر نقش های خود بکوشیم.
وی با اشاره به اینکه غالب مراسم های تودیع و معارفه فضایی احساسی به وجود می آید  اظهار امیدواری کرد که این احساسات پاک، سرشار از مهربانی و توام با همدلی باشد.
 مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان  با تأکید بر نقش آموزش و پرورش در پویایی جامعه خاطرنشان کرد: توسعه هر کشور ارتباط مستقیم به کارآمدی نظام تعلیم و تربیت دارد و کشف و پرورش استعدادها مهم ترین رسالت آموزش و پرورش است.  جهان آرای با تقدیر از همراهی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و همچنین سرپرست فرمانداری این شهرستان  ابراز امیدواری کرد: باکمک همه مسئولان شهرستانی، گروههای مردم نهاد و تأثیرگذار، تعالی آموزش و پرورش  این خطه مهم از استان را شاهد باشیم
. وی در پایان یاد مرحوم علی دوستی اولین شهردار فرهنگی اطاقور را گرامی داشت.

حبیب عوض خواه با 25 سال سابقه در آموزش و پرورش، دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی است. وی در سمت های مختلفی از جمله:  کارشناسی فعالیتهای پرورشی ، فرهنگی ، هنری و همچنین معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اطاقور  خدمت کرده است.

به اشتراک بگذارید :