1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ ۰۹:۱۴:۴۷
کد مطلب:  868129
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری اولین نشست پروژه مهر 1398 شهرستان های استان تهران

اولین نشست پروژه مهر 1398 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ابتدای این نشست ضمن تسلیت درگذشت محمدرضا حافظی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت : این مرد بزرگ با پایه گذاری نهاد ارزشمندی به نام خیرین مدرسه ساز حرکتی را در کشور آغاز کرد که به هیچ گاه از ذهن ها پاک نخواهد شد و این درس بزرگی است که ما باید از آن یاد بگیریم .

وی در ادامه با اشاره با اهمیت پروژه مهر و آماده سازی شرایط مطلوب در جهت آغاز نمودن سال تحصیلی جدید اظهار داشت : در حقیقت پروژه مهر یک توجه ویژه است به بخشی خاص از وظایف آموزش و پرورش در یک مدت زمان مشخص و معین که باید این بخش از وظایف مورد توجه جدی تر قرار گیرد .

صیدلو با تاکید بر اینکه باید با نگاه آینده پژوهانه و با برنامه ریزی دقیق در این حوزه به وظایف خود عمل کنیم تصریح کرد:هر کس در این راستا باید کار خود را به درستی وظرافت انجام دهد تا بتوانیم به هدفهای مورد نظر دسترسی پیدا کنیم .

این مقام مسئول کار تخصصی و کارشناسی در تمامی کمیته های زیر مجموعه پروژه مهر راضروری دانست و خاطرنشان کرد: همگی کمیته ها باید با برنامه ریزی و زمانبندی دقیق وظایف خود را به گونه ای انجام دهند که در روز آغازین مهر تمامی شرایط مطلوب در جهت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی فراهم گردیده باشد .

به اشتراک بگذارید :