18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ ۱۲:۵۵:۱۴
کد مطلب:  867274
بهارلو در جلسه معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 19 گانه شهر تهران در آموزش و پرورش منطقه 2:
با تفویض امورات به مناطق ، هدف ما کم کردن زمان پاسخگویی است

جلسه معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 19 گانه شهر تهران در آموزش و پرورش منطقه 2 با حضور بهارلو معاونت تو.سعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل شهر تهران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، 22 خرداد ماه جلسه معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی مناطق 19 گانه شهر تهران با حضور بهارلو معاون اداه کل شهر تهران و میرشفیعی مدیر منطقه 2در مجموعه رفاهی فرهنگیان این منطقه برگزار گردید.

بهارلو، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی  اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در جمع معاونین مناطق 19 گانه تهران گفت: امروز خوشحالم که در کنار یکی از مدیران موفق آموزش و پرورش تهران میرشفیعی می باشم که نماینده مدیران مناطق هم می باشد و می تواند نظرات مناطق را نیز انعکاس دهد.

وی از تسهیل ارتباط مناطق با استان گفت و افزود: سیاست ما بر این است امورات به مناطق تفویض گردد که در کم کردن زمان پاسخگویی به مخاطبان آموزش و پرورش تاثیر بسزایی دارد.

بهارلو اظهار داشت: نباید کارهای اداری بلاتکلیف بماند و دنبال راه حل برای مدیریت استفاده صحیح از منابع باشیم و بهره وری ارتقاء یابد.

معاون پشتیبانی اداره کل در ادامه گفت: ایردات و نواقص را در اداره یافته و فکر راه حل باشیم، شما فرد نزدیک به مدیر منطقه می باشید با تغییر نگرش منابع را مدیریت کنید و معلمان در مدارس با دل احساس کنند که شما برای بهبود شرایط تلاش می کنید.

در ادامه میرشفیعی مدیرمنطقه و نماینده رؤسا از زحمات معاونین پشتیبانی و تلاش مضاعف آنها در مناطق گفت و افزود: در این شرایط تحریم ادارات باید به سمت نوآوری حرکت نمایند و توزیع منابع نیز عادلانه گردد و ریز بینانه گردش مال را رصد نمایند.

وی بیان داشت: بخش پشتیبانی نباید غالب بر توسعه مدیریت باشد و رویه سازی و اصلاح امور به عهده این معاونت است و باید معاونین محترم ساعاتی را برای فکر کردن اختصاص دهند و این معاونت نیازمند یک خانه تکانی فکری است تا خود را با شرایط فعلی تطبیق نماید.

مدیرآموزش و پرورش منطقه 2 در پایان از نیرو های کارآمد اداری گفت و خواست این پرسنل حفظ و توجه به این عزیزان در مناطق فراموش نشود و پیگیر حذف موارد غیر ضروری در ادارت باشیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :