2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۱۴:۳۸:۵۱
کد مطلب:  866718
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:
186 مدرسه زیر پوشش ستاد اسکان فرهنگیان در تابستان 98

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: 186 مدرسه با ظرفیت یک هزار و 480 کلاس درس میزبان مسافران فرهنگی در تابستان امسال هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان گیلان، نادر جهان آرای با اعلام این خبر افزود: کلاس های ستاد اسکان در سه گروه تقسیم شده اند که در گروه ویژه 94 کلاس، در گروه الف 907 و در گروه ب 485 کلاس درس مهیای خدمت رسانی به مسافران فرهنگی هستند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین  11 مرکز رفاهی دارای 148 سوئیت با ظرفیت 523 تخت و سه اردوگاه فرهنگی و تربیتی در شهرهای: رضوانشهر، فومن و انزلی با ظرفیت 523 تخت میزبان مسافران فرهنگی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان معرفی پایگاه ها و مراکز رفاهی استان به استان های کشور، صدور شیوه نامه اسکان به کلیه مناطق، تهیه و تکثیر نقشه، تراکت و نصب بنر در مبادی ورودی شهرهای استان، تشکیل تیم های نظارتی و بازرسی به منظور بازدید از پایگاه های مجری طرح ستاد اسکان و بیمه حوادث مسافران فرهنگی بخشی از اقدامات انجام شده توسط آموزش و پرورش استان گیلان در استقبال از مهمانان تابستانی است.

جهان آرای  در مورد نحوه ثبت نام مدارس تحت پوشش ستاد اسکان افزود: 70 درصد مدارس ستاد اسکان بعد از پایان امتحانات خرداد آماده پذیرش حضوری و متقاضیان 30 درصد ظرفیت مدارس ستاد اسکان هم می توانند از تاریخ 28 خرداد تا نیمه شهریور امسال با مراجعه به نشانی www.eskan.medu.ir نسبت به انتخاب مدارس محل سفر خود اقدام کنند.

وی از مدیران مدارس خواست با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیا و مربیان و همچنین امکانات سازمان های میراث فرهنگی و هلال احمر نسبت با ارتقای ارائه خدمات به فرهنگیان عزیز اقدام کنند

گفتنی است؛ در تابستان پارسال تعداد 62 هزار و 342 خانوار معادل 224 هزار و 432  نفر از مراکز زیرپوشش ستاد اسکان آموزش و پرورش استان گیلان بهره مند شدند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :