0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ ۱۰:۰۹:۳۸
کد مطلب:  866401
آغاز چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد از 24 آبان ماه امسال

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: چهل و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از 24 آبان تا 1 آذر 98 امسال برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد امجدی در مورد چگونگی ارسال آثار به این جشنواره گفت: شرکت کنندگان می توانند  فـــــــرم فراخوان الکترونیکی  را با توجــــــه به آیین‌نامه جشـــــــنواره، تکمیـل و از ســــایت Festival.roshd.ir کــــد رهگیـــــری دریافت کنند و آثارخود را  حداکثر تا تاریخ 30 مرداد 98به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. وی  افزود: ارسال نسخه فیلم بر روی DVD به همـــــراه کد رهگیری به صورت حضوری یا پستی صورت گیرد بنابراین  فیلــم‌هایی که فاقد کد رهگیری باشند در جشــــنواره حضور نخواهنــد یافت.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان درباره موضوعات جشنواره اظهار داشت: جشنواره چهل و نهم در 10 موضوع با عناوین: رونق تولید، تعلیم و تربیت اسلامی، فرهنگ و تمدن، سبک زندگی، تعلیم و تربیت، توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مشارکت اجتماعی و فرهنگی، حفظ سرمایه ملی، علم و زندگی و بخش ویژه برگزار می شود.

امجدی خاطرنشان کرد: در جشنواره فیلم رشد امسال، فرهنگیان، دانش‌آموزان و همچنین دانشجو معلمان فیلم‌ساز می توانند آثار خود را به دبیرخانه  جشنواره به نشانی  تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- ساختمان شماره ۴وزارت آموزش و پرورش(شهید سلیمی) - پلاک ۲۷۰ -دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی صندوق پستی:  ۱۵۸۷۵/۴۸۷۴   تحویل نمایند.

آیین‌نامــه شرکت در ۴۹مین جشــنواره بین‌المللی فیلــم رشد، هفدهمین جشنواره بین‌المللی معلمان و دانش‌آموزان و چهارمین جشنواره دانشجو معلمان فیلم‌ساز  را اینجامشاهده کنید

به اشتراک بگذارید :