21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ ۱۲:۰۰:۴۰
کد مطلب:  865276
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
دریافت آثار برگزیده مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور در دبیرخانه سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، بیستم لغایت بیست و دوم خرداد را زمان تحویل آثار شرکت‌کنندگان در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان به دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: مسابقات فرهنگی و هنری یکی از بزرگترین جریانات فرهنگی در سطح مدارس است که دانش‌آموزان به صورت فراخوان و در رشته‌های مختلف بر اساس استعداد و علاقه‌مندی خود شرکت می‌کنند.

هاشمی تاکید کرد: این آثار فقط بر اساس ضوابط تحویل آثار سی و هفتمین دوره‌ی مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان سراسر کشور مندرج در بخش اطلاعیه پورتال اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش انجام خواهد شد.

این مقام مسئول گفت: آثار فرهنگی و هنری طی روزهای 20، 21 و 22 خرداد در کانون فرهنگی و تربیتی سمیه ناحیه یک شهرری تحویل گرفته می‌شود و همکاران محترم باید با برنامه‌ریزی مناسب در روز تعیین شده به دبیرخانه مراجعه کنند تا ضمن تسریع در تحویل آثار دانش‌آموزان، حق سایرین تضییع نشود.

گفتنی است پس از جمع آوری و داوری آثار، برگزیدگان به مرحله نهایی سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری که بصورت حضوری در تابستان98 برگزار خواهد شد راه خواهند یافت.

 

به اشتراک بگذارید :