28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ ۱۳:۴۸:۳۳
کد مطلب:  864933
با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد :
گردهمایی مدیران منطقه بن رود با موضوع رویکرد مدرسه محوری

گردهمایی مدیران منطقه بن رود با حضور مسئولین آموزش و پرورش استان و منطقه برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه بن رود گردهمایی مدیران  منطقه ی بن رود با موضوع  رویکرد مدرسه محوری  و سازماندهی نیروی انسانی در سالن اجتماعات اداره با حضور ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان ، اعتباریان مشاور مدیر کل در ستاد راهبری نظام مدرسه محوری ، جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و منطقه، باحضور مدیران ،معاونین و مدیرآموزگاران منطقه برگزار گردید .

در این جلسه در ابتدا دژبان معاون آموزش منطقه گزارشی از وضعیت نیروی انسانی منطقه و سازماندهی نیرو ، و وضعیت آموزش منطقه و مشکلات موجود ارائه نمود.

در ادامه حیدری مدیر آموزش وپرورش منطقه ضمن اشاره به فعالیتهای انجام شده ، پیشرفت در زمینه آموزشی وپرورشی و کارهای عمرانی و ساخت وساز ، در منطقه را همکاری بین نیروهای اداری ، مدیران مدارس ، دبیران، آموزگاران و نیروهای خدماتی ، انجمن اولیا مدارس و مسئولین منطقه دانست و خواستار همکاری بیشتر جهت رفع مشکلات موجود شد.

سپس ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به مسائل ومشکلات آموزش وپرورش در سه مورد فضای فیزیکی ، نیروی انسانی  و منابع مالی و تجهیزات به بیان دیدگاه های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) پرداخت و اظهار داشت : اولویت اول کشور باید آموزش و پرورش باشد و پیشرفت کشورها درگرو سرمایه گذاری درآموزش و پرورش است .

وی در ادامه پیرامون مباحث مدرسه محوری ، وضعیت نیروی انسانی در استان به ایراد سخن پرداخت .

اعتباریان مشاور در ستاد راهبری نظام مدرسه محوری اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه به تشریح شیوه نامه راهبری مدرسه محوری پرداخت و نحوه اجرای طرح را جهت مدیران تشریح نمودند .

سپس اعرابی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : جهت اجرای مدرسه محوری نیاز به نیروی توانمند می باشد و در راستای اجرای طرح یک دوره ۱۸۰ ساعته جهت مدیران در نظر گرفته شده است .

 

به اشتراک بگذارید :