3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ۱۲:۱۸:۰۷
کد مطلب:  863974
پیام مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد:
 امام خمینی حقیقت زنده و جاویدی است که روشنگر راه پیروان واقعی انقلاب بوده و خواهد بود

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در متن پیام محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آمده است:

فرا رسیدن سالروز رحلت ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی را به مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده و در آستانه قیام خونین ۱۵ خرداد خاطره شهیدان گرانقدر آن روز و شریف را قدرمی نهیم .

امام خمینی(ره) در تمامی دورانی که با رژیم طاغوت به مبارزه پرداختند تنها  با تکیه بر ایمان خود قدم در مسیر پیروزی حقیقت نهادند .

ایمان ایشان به هدف و به مردم و ایمان به مسیری که در آن گام نهاد، از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی و نهادینه شدن بنیان های نظام جمهوری اسلامی بود.

 بر ماست که با تأسی از این پیشوای مومن با ایمان به آرمان های ترسیم شده در مسیر زندگانی آن بزرگوار در تمامی مراحل و با تحمل تمامی سختی ها ایمان خویش را به اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی قوی تر از گذشته حفظ نماییم.

همچنین  ۱۵ خرداد که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی است به رهبری و زعامت آن امام فرزانه همواره به عنوان چراغ راه تمام مبارزان قرار گرفت و ایشان همواره با یادآوری و تجلیل از شهدای والا مقام آن واقعه ،خون ایشان را به عنوان چشمه سیراب کننده شجره طیبه انقلاب در یادها زنده نگه داشتند .

در سالروز رحلت حضرت امام ره و یاران شهید باوفایش در قیام خونین ۱۵ خرداد، با خود عهد می بندیم با هم دلی و تعاون زیرسایه شعار وحدت کلمه برای پیروزی اهداف نظام جمهوری اسلامی و سرافرازی ایران عزیز از همه ظرفیت‌های خویش برای سربلندی مردم ایران استفاده کنیم به امید آن که خداوند متعال در این راه یار و یاور همه مردم ایران باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :