21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ۱۰:۰۸:۱۶
کد مطلب:  863815
عشق به خمینـى عشق به همه خوبیهاست.
اگر امام(ره) نیست، خدای او، راه او، رهنمودهای او که ما را به راه راست هدایت می کرد هست و مهم این است که ما کار بزرگ امام را بشناسیم و قدر بدانیم.

امام خمینى(ره) هـدف‌ها و آرمان‌ها و هـر آنچه را که مـى بایــست ابـلاغ کنـد، گفته بـود و در عمـل نیز تـمام هستیـش را بـراى تحقق هـمان هـدف‌ها به کار گرفته بـود.

وقتى که خبر رحلت حضرت امــام خمینی (ره)منتشر شـد، گـویـى زلزله‌اى عظیـم رخ داده است، بغض‌ها تـرکیـد و سرتاسر ایران و همـه کانـون‌هایـى کـه در جـهان بـا نام و پیام امام خمینـى (ره)آشـنا بـودنـد یــکپارچه گـریستند و بـر سر و سینه زدنـد. هیچ قلـم و بیـانـى قـادر نیست ابعاد حـادثه و امواج احساسات غیر قابل کنترل مردم را در آن روزها تـوصیف کند. مـردم ایـران و مسلمانان انقلابى، حق داشتـند این چنیـن ضجه کـنند و صحنه‌هایى پدید آورند که در تاریخ نمونه‌اى بـدیـن حجم و عظـمت براى آن سراغ نداریـم.

عشق به خمینـى عشق به همه خوبیهاست.

اگر امام(ره) نیست، خدای او، راه او، رهنمودهای او  که ما را به راه راست هدایت می کرد هست و مهم این است که ما کار بزرگ امام را بشناسیم و قدر بدانیم.

 

امام راحل (ره) در وصیتنامه‌اش نـوشـته است: با دلى آرام و قلبـى مطمئن و روحى شاد و ضمیرى امیدوار به فضل خدا از خدمت خـواهران و برادران مرخص و به سـوى جایگاه ابــدى سفر می کنـم.

سالروز رحلت بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را محضر مقام معظم رهبری و شما همکاران محترم تسلیت عرض می نماییم .

به اشتراک بگذارید :