24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ۰۹:۰۲:۰۷
کد مطلب:  863728
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری نشست ارتقای ایمنی مدارس

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری نشست ارتقای ایمنی مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: ششمین جلسه کمیته ارتقای ایمنی مدارس با موضوع تعیین اولویت آموزش  کارکنان در ایمن سازی مدارس در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار گردید

وی افزود: وحدت رویه و تلفیق برنامه های مدیریت بحران و پدافند غیر عامل با یکدیگر می تواند بسیاری از مشکلات ساختاری مدارس از نظر ایمنی و ارتقاء سطح کمی و کیفی آن را تقویت نماید.

حسن پور با تاکید بر افزایش سطح ایمنی مدارس و فرهنگ سازی در این راستا ، تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم  ممکن است مدیران مدارس وقت و هزینه زیادی در جهت زیبا سازی مدارس صرف کنند اما از نظر سطح ایمنی وضعیت مطلوبی نداشته باشند که باید به آن توجه شده و مطابق با استانداردها در این زمینه عمل کنند.

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اهمیت ارتقاء ایمنی مدارس خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ سازی ، توانمند سازی مدیران و استفاده از ظرفیت هایی چون هلال احمر و اورژانس از طریق برگزاری دوره آموزشی در این زمینه گامهای جدی تری برداشته شود.

 

به اشتراک بگذارید :