21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ۰۷:۴۰:۱۹
کد مطلب:  863599
محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی بیان داشت
مردم با این حضور گسترده ، ضمن تودهنی به استکبار جهانی، معامله قرن را محکوم کردند

ششمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ششمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران این سازمان به ریاست شاپور محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید .

این نشست با دستور بررسی گزارش نتایج ارزیابی عملکرد استانها در سال 97 و همچنین ارائه گزارش از نحوه ثبت نام سواد آموزان دوره های سوادآموزی از طریق موبایل تشکیل شد.

محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی پس از استماع گزارش های مربوط به ثبت نام از طریق موبایل و نتیجه ارزیابی عملکرد استانها و همچنین نکته و نظرات همکاران حاضر در جلسه، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر از زحمات آقای حسن نژاد تشکر کرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: مردم با این حضور گسترده ، ضمن تودهنی به استکبار جهانی، معامله قرن  را محکوم کردند و ثابت کردند که انشاالله صهیونیست غاصب و اسرائیل تا 25 سال آینده محو خواهد شد.

وی در خصوص ارزش گذاری به بازنشستگان حوزه ستادی سازمان گفت : انشاالله مراسمی جهت تجلیل و تکریم از بازنشستگان اخیر سازمان بعد از اتمام ماه مبارک رمضان برگزار شود و از زحمات این عزیزان تشکر و قدردانیگردد.

محمد زاده از تیم فرستاده شده به استان سیستان و بلوچستان و گزارش خوب این تیم نیز تشکر کردند و خواستند حتماً در نظارت ها و بازدیدهای استانی دقت لازم صورت گیرد.

معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سواد آموزی در این نشست تاکید کرد : نکته و نظرات بیان شده توسط همکاران، در سامانه ثبت نام از طریق موبایل مورد توجه قرار گیرد و نتیجه نهایی جهت تصمیم گیری در شورای مرکزی ارائه شود.

محمد زاده در ادامه مباحث خود، گفت : نامه ارسال آیین نامه اجرایی آموزش دهندگان ( با شرط داشتن سابقه یک دوره آموزشی بصورت تجمیعی از  سال 1379 لغایت پایان 1391 و در حال حاضر هم به عنوان آموزش دهنده فعال به حساب آیند می توانند به آزمون استخدامی معرفی شوند) از سوی مقام عالی وزارت امضاء شده تا انشالله در اولین فرصت در هئیت دولت مورد تایید و تصویب قرار گیرد تا نسبت به اجرایی شدن آن هر چه زودتر اقدام گردد.

در پایان جلسه آقای محمدزاده نسبت به اعتراض برخی از آموزش دهندگان یکی از استانها در خصوص پرداخت حداقلی به سوادآموزان قبول شده ( حدود 130 هزار تومان به هر قبولی) ، اشاره کرد و گفت این موضوع با جدیت پیگیری شود و خود بنده هم مسئله را از مدیرکل مربوطه دنبال خواهم کرد و لازم است واحدهای تخصصی هم در اسرع وقت ، این موضوع را بررسی و حل و فصل نمایند.

به اشتراک بگذارید :