20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ ۱۲:۱۳:۵۷
کد مطلب:  863282
با نگاهی متفاوت به سیره و شخصیت حضرت زهرا (س):
همایش بین المللی "ماه مستور" برگزار می شود

همایش بین المللی "ماه مستور" با نگاهی متفاوت به سیره و شخصیت حضرت زهرا (س) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، موسسه فرهنگی هنری امید نور مهدی با همکاری سازمان بسیج جامعه زنان استان خراسان رضوی و سایر دستگاه های کشوری و استانی همایش بین المللی "ماه مستور" را با نگاهی متفاوت به سیره و شخصیت حضرت زهرا (س) با شعار "هر مسلمان یک پژوهشگر" برگزار می کند.

پژوهشگران و علاقه مندان گرامی می توانند مقالات خود را در قالب محورها و موضوعاتی همچون مقاومت و پایداری در سیره حضرت زهرا (س)، الگوسازی سبک زندگی بر مبنای سیره حضرت زهرا (س) با استناد به بیانیه گام دوم انقلاب، دلایل تلاش حضرت زهرا (س) برای حفظ سرزمین فدک، تحلیل فعالیت های سیاسی، اجتماعی و علمی حضرت زهرا (س) و نقش حضرت زهرا (س) در جهاد فرهنگی و اقتصادی تدوین و ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 30 خردادماه 98، آخرین مهلت ارسال اصل مقاله تا تاریخ 20 مردادماه 98 و اعلام نتایج، داوری و همایش فوق در تاریخ 7 مهرماه 98 برگزار خواهد شد.

پژوهشگران و علاقه مندان محترم جهت ارسال مقالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری این همایش به سایت امید نور به نشانی اینترنتی  www.Omidnoor.com  مراجعه فرمایند.  

به اشتراک بگذارید :