24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ ۱۰:۱۲:۵۴
کد مطلب:  863131
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت استان در سال 98

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت استان در سال 98 در سالن شورای یک این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، دومین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان  تهران در سال 98 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، معاون مهندسی  فرایندها و ساختارهای سازمانی اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش و شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای یک این اداره کل برگزار شد.

بر اساس این گزارش یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تقدیر از تلاش همکاران در حوزه های مختلف اداره کل اظهار داشت: کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از سال گذشته تشکیل و به عنوان بالاترین مرجع سیاست گذاری در سطح اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران فعالیت خود را آغاز نمود .

وی افزود : این کارگروه با تشکیل کمیته های زیر مجموعه خود و مشخص نمودن شرح وظیفه هر کمیته تلاش کرده است تا بصورت کاملا تخصصی موضوعات در سطح کمیته ها مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته  و سپس در سطح کارگروه مورد تصویب قرار گیرند.

بهارلو، اعتبارسنجی و نگاه تخصصی و کارشناسانه  به موضوعات را ازجمله اهداف اصلی این کمیته دانست و تاکید کرد: قطعا با برنامه ریزی دقیق و تحلیل درست در کمیته های مختلف این کارگروه می توان از صرف هزینه های غیرضروری ، طرح های ناکارآمد و اجرای برنامه های موازی جلوگیری نمود و بر سطح کیفی برنامه های کارشناسی شده افزود.

 

 

به اشتراک بگذارید :