2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ ۰۸:۳۹:۴۴
کد مطلب:  863037
انتصاب رئیس جدید اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان آموزش و پرورش استان گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در حکمی، زهرا قلی پور را به سمت رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان منصوب و از زحمات فاطمه گیلانی نیا در دوران تصدی این مسئولیت، تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، متن حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان بدین شرح است:

سرکار خانم زهرا قلی پور بازکیاگوراب

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ سمت « رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان » منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری  و  سیاست های رئیس جمهور محترم، نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت تحقق اهداف مورد نظر فراهم سازید.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای  سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

زهرا قلی پور متولد 1356 است و با 24 سال سابقه آموزشی و مدیریتی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، پیش از این پیشینهتدریس، معاونت مدارس و سرگروهی استانی درس ریاضی را در کارنامه خود دارد.

 وی از سال 96 سمت مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان را عهده دار است.

گفتنی است فاطمه گیلانی نیا  پیش از این، ریاست اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان آموزش و پرورش استان گیلان  را  به مدت 7 سال به عهده داشت.

به اشتراک بگذارید :