20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ ۱۶:۵۹:۴۴
کد مطلب:  862916
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور در دومین جلسه کمیته هماهنگی این اتحادیه در استان خراسان رضوی:
جدی ترین رویکرد اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی تربیت نیروی انسانی مجرب و متعهد بوده است

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور که در دومین جلسه کمیته هماهنگی این اتحادیه در استان خراسان رضوی حضور یافته بود جدی ترین رویکرد اتحادیه انجمن های اسلامی را نیروسازی و تربیت نیروی انسانی مجرب و متعهد دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور در این جلسه گفت: چهلمین سال تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به دستور حضرت امام (ره) را گرامی می داریم و در این سال ها جدی ترین رویکرد اتحادیه انجمن های اسلامی نیروسازی و تربیت نیروی انسانی مجرب و متعهد بوده است تا آن ها را برای پذیرش مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی آماده کند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی لقب "تشکل امین" را داده اند و از این موضوع که برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی مفید هستیم بسیار خرسندیم.  

تاریخی تصریح کرد: مهمترین کارنامه اتحادیه انجمن های اسلامی، پرورش نیروی انسانی متعهدی است که در حال حاضر در اقصی نقاط کشور مسئولیت های مختلفی را برعهده دارند و در جهت خدمت به این نظام مقدس در حال ایفای نقش می باشند و این مهم نشان از عملکرد و کارنامه درخشان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی است.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور خاطرنشان کرد: بسیاری از مسئولین رده بالای کشور از جمله معاونین وزارت آموزش و پرورش اکثرا در زمان دانش آموزی در اتحادیه انجمن های اسلامی عضویت و فعالیت داشته اند و برای قبول مسئولیت های سنگین آماده شده اند.

وی در پایان اظهار کرد: اکثر کسانی که در ایام نوجوانی و جوانانی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی عضویت داشته و در این نهاد فعالیت می کرده اند در آینده به افراد بسیار مفیدی برای کشور تبدیل شده اند و این موضوع باعث سرافرازی ما شده است و یقین داریم کاری که به ما سپرده شده است را با سربلندی انجام داده ایم.

قابل ذکر است در ادامه جلسه محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی ویژگی ها و خصوصیت های مثبت متعددی دارد که این ویژگی ها باعث شده موفقیت های فراوانی را بدست آورد.

وی در ادامه افزود: انقلابی بودن، اخلاص، غیرسیاسی و جناحی بودن، نبود منفعت مادی و عمل به تکلیف، عینی بودن خروجی های آن، کم هزینه بودن و در نهایت مردمی بودن این اتحادیه از مهمترین ویژگی های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است که باعث شده این موفقیت ها در طی این سال ها حاصل شود.

احدیان در پایان گفت: اگر به مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی کمک و یاری شود گویی برای آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت کشور هزینه شده است و اثر مثبت خود را در آینده بر روی دانش آموزان این مرز و بوم خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :