3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ ۰۸:۴۲:۰۹
کد مطلب:  862324
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تدوین و ارسال راهنمای هدایت تحصیلی و ثبت نام

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  از ارسال راهنمای هدایت تحصیلی و ثبت نام دانش آموزان پایه دهم به مناطق  21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و صحیح به ذی نفعان اصلی فرآیند هدایت تحصیلی اظهار داشت: به منظور کیفیت بخشی به این مرحله حساس  ، مجموعه ای تحت عنوان راهنمای هدایت تحصیلی و ثبت نام توسط کمیته هدایت تحصیلی استان آماده و جهت بهره برداری به مناطق ارسال شد .

شفیع پور با اشاره به اینکه  در این مجموعه ، کلیات ، اهداف ، ملاک ها و جزئیات مربوط به فرم های هدایت تحصیلی مشخص شده است ، تصریح کرد: همچنین تلاش گردیده است تا نکات و موارد مهم  مطرح شده در شیوه نامه های وزارتی و اطلاعیه های استانی هدایت تحصیلی  به زبان ساده تر همراه با مثال جهت  کمک به انتخاب رشته اگاهانه دانش آموزان گرد آوری شود .

.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: فرآیند هدایت تحصیلی دانش آموزان ، همه ساله پس از صدور کارنامه پایه نهم و فرم های هدایت تحصیلی  وارد مرحله ثبت نام در مدارس دوره دوم متوسطه می شوند .

 

به اشتراک بگذارید :