12 ربیع‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ ۰۸:۴۱:۵۴
کد مطلب:  862319
حضور وزیر آموزش‌وپرورش در راهپیمایی روز جهانی قدس

وزیر آموزش‌وپرورش با شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس بار دیگر تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و منویات و رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) کرد و از استکبار جهانی و جنایات رژیم اشغالگر و نامشروع صهیونیستی اعلام برائت و انزجار کرد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، سیدمحمد بطحایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به خیل عظیم مردم روزه‌دار تهران در مراسم راهپیمایی روز قدس که با شعار «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین» و به‌صورت هم‌زمان در 950 شهر جمهوری اسلامی برگزارشد، پیوست.

وزیر آموزش‌وپرورش در حاشیه این راهپیمایی در جمع خبرنگاران به آثار این حرکت عظیم اشاره کرد و گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند آمدن مردم به این راهپیمایی وظیفه ملی، دینی و سیاسی است.

بطحایی تأکید کرد: شکی نیست ورود استکبار برای حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی محکوم‌به شکست و فنا است.

وی بابیان اینکه جریان جهانی نشان می‌دهد که رژیم اسرائیل و سیاست‌هایش رو به اضمحلال است، افزود: می‌بینیم جوامعی که قبلاً بی‌تفاوت بودند، در حمایت از مردم فلسطین به پا خاسته‌اند. آن‌ها چه به‌صورت راهپیمایی روز قدس و چه با کمک‌هایی که از نهضت‌های آزادی‌بخش فلسطین انجام می‌دهند، به حمایت از مردم فلسطین بلند شده‌اند.

بطحایی ادامه داد: بخش عمده‌ای از آثار این راهپیمایی برای مردم است تا به حمایت از مسلمانانی که تحت ظلم قرارگرفته‌اند، بپردازند که آثار فردی آن در کنار آثار اجتماعی حائز اهمیت است.

به اشتراک بگذارید :