26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ ۱۷:۳۱:۳۶
کد مطلب:  861948
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز برگزار خواهد شد.

جلسه تمهید مقدمات برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره «خیرین مدرسه ساز» با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد.

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان جلسه تمهید مقدمات جهت برگزاری «بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان» برگزار شد. نادرجهان آرای هدف از برگزاری این همایش را تجلیل و تقدیر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه دار عنوان کرد و گفت: به مجموعه های اینچنینی هم تعلق خاطر شخصی و هم سازمانی دارم. در جشنواره امسال نیز بنا داریم در این همایش با دعوت از بیش از 400 خیر استانی که حضور مهربانانه ای در  ساخت، مرمت و تجهیز مدارس استان داشته اند از آنها به نحو باشکوهی تقدیر کنیم. 
وی با اشاره به نقش جامعه در توسعه آموزش و پرورش گفت: «می بایست ظرفیت بالای خیرخواهان در جامعه شناسایی و بسترهای لازم برای بهره بردن از مشارکت مهربانانه آنها را فراهم کرد.» مدیرکل آموزش و پرورش با اشاره به محرومیت ها و نیازمندی های ویژه دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار ، خواستار حضور و توجه بیشتر خیرین به چنین مناطقی شد.
در ادامه جلسه تعدادی از مسئولان و خیرین شناخته شده استانی همچون آقایان مولایی پور، میرمسعودی، یعقوبی، قدمی و ... نیز به ابراز نقطه نظرات خود درباره برگزاری هرچه بهتر جشنواره خیرین مدرسه ساز پرداختند و  خواستار تبلیغات محیطی و پوشش خبری گسترده و مناسب این جشنواره از سوی آموزش و پرورش استان و مناطق شدند.

به اشتراک بگذارید :