2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ ۱۳:۲۶:۴۰
کد مطلب:  861891
دکتر مهاجرانی معاون وزیر آموزش و پرورش :
هدف سند تحول ، تربیت همه جانبه است

گردهمایی و دوره آموزشی مدیران ، معاونان و نماینده گروه های آموزشی مدارس استعدادهای درخشان شهرستانهای استان تهران با حضورخانم دکتر مهاجرانی ، معاون وزیر و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان ، دکتر مددی مشاور وزیر و محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران امروز برگزار شد .

به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این همایش که با موضوع آموزش و پرورش و سند تحول بنیادین برگزار شد دکتر مهاجری گفت : ما می دانیم با سند نحول بنیادین  که  یک سند بالا دستی است  فاصله داریم ولی باید تلاش کنیم تا این فاصله را از میان برداریم . وی افزود : باید تربیت همه جانبه را در مدرسه دنبال کنیم  . مدال آوری در آموزش شرط لازم است  ولی برای تربیت کافی نیست .

بنا بر این گزارش رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اظهار داشت  : حرف اصلی سند تحول تربیت همه جانبه است و سعی می کند از همه جهت انسان کاملی را تربیت کند . یعنی با عمل به این سند انسانی ساخته خواهد شد که در هر نقشی قرار بگیرد وظیفه ی خود را به بهترین شکل ادا می کند . او نه فقط یک جراح خوب می شود بلکه  وقتی مادر است یک مادر کامل و وقتی پدر است خصوصیات  یک پدرکامل را به منصه ظهور می رساند . وی با اشاره به ویژگی های مثبت دانش آموزان سمپاد گفت آرزومندیم مدارس استعدادهای درخشان  در تحقق سند تحول در کشور تبدیل به الگو شوند .

به اشتراک بگذارید :