8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ ۰۸:۳۱:۰۰
کد مطلب:  860831
باهدف استماع سخنان دانشجویان صورت گرفت؛
بازدید سرزده قائم‌مقام وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس دانشگاه فرهنگیان از پردیس شهید چمران

 در بازدید سرزده از پردیس شهید چمران قائم‌مقام وزیر آموزش‌وپرورش و رئیس دانشگاه فرهنگیان به‌طور مستقیم به استماع سخنان  برخی از دانشجویان  این پردیس پرداختند.

به گزارش معاونت رسانه و ارتباطات آموزش‌وپرورش، امیرعلی نعمت الهی، قائم‌مقام وزیر آموزش‌وپرورش وحسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در بازدیدی سرزده از  پردیس شهید چمران دانشگاه فرهنگیان طی دیداری با دانشجویان در محل خوابگاه دانشجویی به انتقادها، نقطه نظرات و پیشنهادهای دانشجویان در موضوعات مختلف توجه کردند.

در این دیدار چندساعته که تا هنگام اذان مغرب ادامه داشت دانشجویان در خصوص موضوعاتی چون الحاق مجموعه ورزشی به پردیس شهید چمران، خدمت سربازی، احداث کتابخانه و قرائت‌خانه پیشنهادهایی را ارائه کردند  و که بر پیگیری این امور تأکید شد.

در این بازدید رئیس دانشگاه فرهنگیان اظهار امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک دانشگاه فرهنگیان در هر استانی در یک فضای ۱۰۰هکتاری تجمیع شود.

وی از افزایش تعداد دانشجو معلمان در سال جاری خبر داد و در خصوص دستور وزیر آموزش‌وپرورش مبنی بر واگذاری مجموعه ورزشی به پردیس شهید چمران توضیحاتی ارائه کرد و از مسئولان وزارت از این بابت تشکر کرد.

خنیفر بر بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی تأکید کرد و خواستار توجه بیشتر به مرکز مشاوره پردیس‌ها و فعال‌تر شدن آن‌ها شد.

در ادامه بیانیه دانشجویان و شورای صنفی پردیس شهید چمران مبنی بر تشکر از مسئولان وزارتخانه و دانشگاه به خاطر الحاق مجموعه ورزشی به پردیس شهید چمران به‌عنوان قطب تربیت‌بدنی کشور و انتصاب شایسته دکتر آزادی به‌عنوان مدیر دلسوز و پیگیر، و لزوم توجه جدی‌تر به این پردیس قرائت شد.

بر اساس این گزارش؛ در این بازدید پیش‌بینی‌نشده، شرکت در  نماز جماعت مغرب و عشا و مراسم افطاری ازجمله برنامه‌های دیگر این بازدید بود.

به اشتراک بگذارید :