0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ ۰۸:۲۶:۰۴
کد مطلب:  860384
رشد منابع اختصاص یافته به استاندارد سازی سامانه گرمایشی مدارس گیلان

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان گفت: امسال 12 میلیارد اعتبار برای استاندارد سازی وسایل گرمایشی مدارس پیش بینی شده بود که به 30 میلیارد تومان افزایش یافته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، علی دقیق  در سفر شهرستانی به صومعه سرا برای بررسی وضعیت این حوزه با اشاره به اینکه تا 2 سال آینده نسبت به ایمن سازی تمام مدارس نفتی و گازی غیرایمن و جمع آوری بخاری های نفتی اقدام می‌کنیم، خاطرنشان کرد: افزایش اعتبارات پروژه‌های استانداردسازی گرمایشی از 20 به 50درصد مصوبه‌ای است که در مجلس به تصویب رسیده است. وی افزود:  امسال ۱۲ میلیارد اعتبار برای استانداردسازی وسایل گرمایشی مدارس پیش بینی شده بود که به ۳۰ میلیارد افزایش یافته است. مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس گیلان  با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه استاندارسازی گرمایشی مدارس، گفت: کار استاندارد سازی وسایل گرایشی ۵۲ مدرسه در قالب ۲۸۱ کلاس درس با ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سال از سال ۹۰ تا ۹۶ در صومعه سرا انجام شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در صومعه سرا ۵ پروژه در دست اجرا داریم، افزود: بر اساس آمار ۲۲ مدرسه گازی غیر ایمن در صومعه سرا وجود دارد. 

به اشتراک بگذارید :