0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۴:۵۴:۳۳
کد مطلب:  859514
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان:
سوم خرداد مظهر عزتمندی ایران اسلامی است

مدیرکل اموزش و پرورش استان گیلان گفت: در حال حاضر نسل جوان با سلاح علم، اخلاق و مقاومت در برابر هجوم نرم دشمنان در حفظ آرمانهای نظام و انقلاب پایدار است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نادر جهان آرای در مراسم گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، که در مسجد قدس رشت برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای آزاد سازی خرمشهر گفت: گستره عملیات بیت المقدس و ارزش نظامی این فتح به گونه ای بود که راهبرد جنگ پس از آزادسازی خرمشهر تغییر کرد. وی برگزاری این جلسات و پاسداشت حماسه سوم خرداد را برای آشنایی نسل جوان ضروری دانست و اظهار داشت: با یادآوری خاطرات دوران حماسه و جهاد در جهت تقویت فرهنگ مقاومت و ایثار بکوشیم تا آینده بهتری را به همت نسل جوان برای کشور رقم بزنیم. 

فرمانده سپاه قدس گیلان هم در این نشست با ارائه آماری از دستاوردهای عملیات بیت المقدس گفت: در این عملیات که با رمز یا علی بن ابیطالب انجام شد، 19 هزار نیروی عراقی ( معادل دو لشگر عراق ) به اسارت رزمندگان اسلام درآمدند. سردار محمد عبدالله پور با اشاره به نقشه های مختلف دشمن در هجمه به نظام جمهوری اسلامی یادآور شد: حمله نظامی، جنگ نرم و مذاکره تحت فشار از جمله طراحی های آمریکا برای ضربه زدن به کشور است. فرمانده سپاه قدس گیلان، در پایان همدلی نیروها، همراهی با دولت، پرهیز از دعواهای سیاسی و عمل به فرامین رهبری را رمز موفقیت کشور در عبور از گردنه های سخت توصیف کرد. 

به اشتراک بگذارید :