21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۱:۴۳:۲۰
کد مطلب:  859261
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:  
برگزاری دومین جلسه کمیته پیشگیری از جعل اسناد در سال 98

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دومین جلسه کمیته پیشگیری از جعل اسناد در سال 98 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه رسالت اصلی کمیته، جلوگیری از جعل اسناد می باشد ااظهار داشت: ما باید به شکلی عمل و تدبیر کنیم که روزنه های ورود به سیستم برای تخلفات بسته شود.

 

وی افزود : در طی شکل گیری این کمیته در چند سال اخیر در استان تلاش شده که با کار کارشناسی و با تمرکز بر نقاط ضعف و آسیب زا و شناسایی مدارس متخلف ، تخلفات و جعل را به حداقل برسانیم.

 

شفیع پور با تاکید بر اینکه ما همواره باید مدارس و سیستم را رصد کنیم ، تصریح کرد: باید  تلاش کنیم با آموزش مدیر و عوامل اجرایی مدارس و تقویت نظارت بر آنان به سالم سازی محیط های آموزشی کمک کنیم .

 

این مقام مسئول  در پایان با اشاره  به برخورد جدی با جاعلین ،خاطر نشان کرد : در صورت صدور اسناد جعلی باید به گونه ای با شخص خاطی برخورد شود که هزینه آن چندین برابر سود حاصل از صدور مدرک جعلی باشد که خود به عنوان اهرم باز دارنده باشد.

 

گفتنی است در این جلسه مواردی در دستور کار کمیته پیشگیری از جعل اسناد قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت اجرا اتخاذ شد.

به اشتراک بگذارید :