20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ ۱۰:۳۴:۵۷
کد مطلب:  856395
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
ثبت بیش از 213 هزار درخواست در سامانه فروش و توزیع کتب درسی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی از ثبت نام بیش از 213 هزار دانش آموز استان در سامانه فروش و توزیع کتب درسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: از تعداد 990 هزار و 542 نفر دانش آموز خراسان رضوی، تا تاریخ 29 اردیبهشت تعداد 213 هزار و 930 نفر از آن ها در سامانه فروش و توزیع کتب درسی و مواد آموزشی ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تحویل کتب درسی به دانش آموزان در سال ۱۳۹۸ فقط منوط به ثبت نام در سامانه مربوطه می باشد افزود: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام میان پایه ها در تاریخ 98/03/20، مدیران محترم مدارس می بایست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام دانش آموزان خود اقدام نمایند.

ابری اول در پایان تاکید کرد: خواهشمند است با عنایت به مهلت باقی مانده تا تاریخ 20 خردادماه، اطلاع رسانی گسترده توسط تمامی اعضای کارگروه برنامه ریزی توزیع کتب درسی اداره کل آموزش و پرورش انجام گردیده و این موضوع جزء دغدغه های روسای ادارات و اولویت های کاری مدیران مدارس قرار گیرد.

قابل ذکر است ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه دوم نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش و کتاب های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان از طریق سامانه  www.irtextbook.ir  انجام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :