16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۱۴:۵۴:۳۴
کد مطلب:  855382
طرح همکاری خانه و مدرسه ناحیه ۴ اهواز به کار خود خاتمه داد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان گفت: اختتامیه طرح بین المللی همکاری خانه و مدرسه در ناحیه ۴ اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: طرح همکاری خانه و مدرسه هر ساله  در قالب همکاری بین اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و با هدف افزایش آگاهی های دانش آموزان و والدین در برابر آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: این طرح در یک بازه زمانی ۸ هفته ای  و با هدف توانمند سازی دانش آموزان برگزار شد.


معزی با بیان اینکه بالغ بر ۱۶ آموزشگاه دو ناحیه چهار و دو اهواز تحت پوشش این طرح قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: در این طرح والدین و دانش آموزان و عوامل مدرسه در یک تعامل سه جانبه اصلی ترین مهارت های اجتماعی و برقراری رابطه پویا و سازنده را در قالب کارگاههای گوناگون فرا می گیرند.


وی در پایان گفت: توانمندسازی والدین و دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی مهمترین اولویت پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان است.

به اشتراک بگذارید :