20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ ۰۸:۴۱:۲۸
کد مطلب:  854806
دیدار هیئت رئیسه پارلمان معلمان خراسان رضوی با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان

هیئت رئیسه پارلمان معلمان خراسان رضوی در نشستی با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان و همچنین مشاور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در امور جوانان دیدار و در مورد مسائل گوناگون بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش خراسان رضوی در حاشیه این جلسه از حضور هیئت رئیسه پارلمان معلمان استان که نماینده معلمان استان خراسان رضوی هستند ابراز خرسندی نمود و تاکید کرد که دغدغه فرهنگیان در استان را به جد پیگیر خواهد شد.

در ادامه جلسه حامد آرون مشاور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در امور جوانان گفت: نقش بی بدیل پارلمان معلمان در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌های آموزش و پرورش بر هیچ کس پوشیده نیست.

در ادامه اکبری رئیس پارلمان معلمان استان به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداخت و در ادامه سایر اعضاء نیز سوالات خود را مطرح نمودند.

در پایان جلسه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی به همراه رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و همچنین رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان به پاسخگویی به سوالات پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :