2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ ۱۱:۲۲:۰۰
کد مطلب:  852941
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
تربیت شهروند مطلوب جامعه از وظایف اصلی آموزش و پرورش است

​​​​​​​صبح امروز با حضور وزیر  آموزش و پرورش ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ویژه شهرستان ری ، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و مسئولین کشوری و استانی همایش احیای مدارس ماندگار در مدرسه ی شهید مدرس ناحیه دو ری برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به مدرسه ی ماندگار شهید مدرس در ناحیه ی دو شهر ری گفت : این مدرسه علاوه بر اینکه دارای شش ویژگی سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش می باشد موجب ارتباط عاطفی شهر و مردم این منطقه نیز گردیده است .

وی با تاکید بر  پرورش نوابغ ، بزرگان و انسانهای فرهیخته در این مدرسه اظهار داشت : با توجه به ظرفیت بالای بیش از 30 کلاس درس در این مدرسه می توان با احیای مجدد آن بسیاری از مشکلات در زمینه ی کمبود کلاس درس را مرتفع نمود .

صید لو با اشاره به اینکه امیدوارم همگی ما بتوانیم در جهت رفع محرومیت ها در این استان گام برداریم تصریح کرد : اگر می خواهیم آموزش و پرورش این استان به اهداف عالی تعلیم و تربیت نزدیک شود باید حال آموزش و پرورش مان خوب باشد و زمانیکه حال آموزش و پرورش خوب باشد به دنبال آن حال جامعه خوب است .

این مقام مسئول تربیت شهروند مطلوب را از وظایف اصلی آموزش و پرورش دانست و خاطر نشان کرد: در صورتی به مراحل تعالی و رشد نظام آموزشی در کشور دسترسی پیدا خواهیم کرد که مدرسه محوراصلی  فعالیت های تربیتی و آموزشی قرارگیرد .  

به اشتراک بگذارید :