0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ ۰۹:۱۱:۱۲
کد مطلب:  851993
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی  انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران:
برگزاری چهارمین نشست ستاد راهبری مدرسه محوری

چهارمین نشست ستاد راهبری مدرسه محوری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ، حسین سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی  انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در این باره گفت : ستاد راهبری مدرسه محوری می کوشد تا اهمیت  و حساسیت برنامه مدرسه محوری در سطح مناطق و اداره کل درک گردد و در سطح اداره کل ، اداره مناطق و مدارس فهم مشترکی از آن به وجود آید .

وی با تشریح فعالیت های انجام شده ، برگزاری جلسات قطبی و توجیهی  را مهم ترین گام جهت تبیین برنامه محوری دانست و افزود: هماهنگی کامل تمام ادارات در جهت رسیدن به اهداف مدرسه محوری بسیار ضروری است .

سنجری با اشاره به اهداف مهم برنامه مدرسه محوری تاکید کرد: تشکیل جلسات منظم کارگروه ها ، برنامه ریزی ،  استفاده از نظرات کارشناسی و دعوت از متخصصین حوزه تعلیم و تربیت در مدارس از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به پیشنهاد ها و مصوبات ستاد راهبری ، در مورد پیگیری برای رفع اباهام ها ، تصریح  : بخش های مختلف  سازمان باید  در اجرای برنامه و ارائه گزارش های لازم همکاری و هم افزایی بیشتری داشته باشند .

گفتنی است چهار کاگروه برای اجرای چهار برنامه مربوط به مدرسه محوری  در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تشکیل شده است .

به اشتراک بگذارید :